•  

  • Jan van Arckel 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kivit, RoyTechnische staf
    Uden, Francois vanTechnische stafAss.-trainer/coach

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 16:30Jan van Arckel 1 - VCB 1Sportpark D’n Huybert
    7 nov. 14:30Jan van Arckel 1 - Wilhelmina 1Sportpark D’n Huybert
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.SC Elshout 1 - JvA 12 - 2
    12 okt.JvA 1 - DSC 1/22 - 0
    10 okt.JvA 1 - Essche Boys 12 - 0
  • Poulestanden Jan van Arckel 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nulandia 133005149
    2JvA 142208448
    3SC Elshout 132106337
    4Maliskamp 142116427
    5Buren 132015506
    6RKKSV 131114404
    7Teisterbanders 1411235-24
    8Essche Boys 121013213
    9VCB 121013303
    10Wilhelmina 1410378-13
    11MEC'07 1402227-52
    12Boxtel 1301213-21
    13BZS 1301226-41

    Poulestanden Jan van Arckel 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Engelen 13300150159
    2Vlijmense Boys 132018356
    3JvA 13102310-73
    4HRC'14 13003215-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Anker, Niek van denTeamspeler
    Dekkers, AronTeamspeler
    Dekkers, JesperTeamspeler
    Goesten, MelleTeamspeler
    Groot, Jeroen deTeamspeler
    Hoogma, LuukTeamspeler
    Hoskam, JorisTeamspeler
    Looijer, Thom deTeamspeler
    Roeters, MarkTeamspeler
    Schans, Ad van derTeamspeler
    Schreuder, KevinTeamspeler
    Steen, Brian Van derTeamspeler
    Velzen, Nick vanTeamspeler
    Verhoeven, GeertTeamspeler
    Wit, Koen deTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Jan van Arckel 1

    VS

    VCB 1

    23 oktober 202116:30 uur
    Sportpark D’n Huybert veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Jan van Arckel 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide