• Jan van Arckel 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 14:30Teisterbanders 2 - Jan van Arckel 2Sportpark De Woerd
    1 dec. 12:00CHC 2 - Jan van Arckel 2Sportpark De Schutskamp
    8 dec. 12:00Jan van Arckel 2 - MEC'07 2Sportpark D’n Huybert
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 nov.JvA 2 - RKTVC 21 - 4
    10 nov.B.V.V. 2 - JvA 22 - 0
  • Poulestanden Jan van Arckel 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JvA 2330011659
    2Dongen 3320110736
    3Vlijmense Boys 3310257-23
    4Raamsdonk 2300306-60

    Poulestanden Jan van Arckel 2 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKDVC 611002113
    2JvA 2100112-10

    Poulestanden Jan van Arckel 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKTVC 2860234171718
    2B.V.V. 275111818016
    3Teisterbanders 265011971215
    4Hedel 274122820813
    5SC Elshout 284132013713
    6RKKSV 284132118313
    7CHC 274032018212
    8Wadenoijen 283051326-139
    9HRC'14 272141725-87
    10JvA 282061825-76
    11MEC'07 271151017-74
    12GVV 271061226-143
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Ati-Allah, AnassTeamspeler
    Dekkers, AronTeamspeler
    Dijk, Daan vanTeamspeler
    Hemert, Stan vanTeamspeler
    Heusden, Dennis vanTeamspeler
    Hoskam, DennisTeamspeler
    Oord, Marlon van denTeamspeler
    Rademakers, BramTeamspeler
    Schreuder, KevinTeamspeler
    Verboord, ArjanTeamspeler
    Verboord, MartijnTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Teisterbanders 2

    VS

    Jan van Arckel 2

    24 november 201914:30 uur
    Sportpark De Woerd veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Jan van Arckel 2

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide