• Test Text
  • Jan van Arckel 2

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    26 mei. 12:00Jan van Arckel 2 - Teisterbanders 2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 mei.DSC 3 - JvA 23 - 3
    12 mei.JvA 2 - Wadenoijen 25 - 2
    19 mei.RKTVC 2 - JvA 25 - 1
  • Poulestanden Jan van Arckel 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hedel 321104224
    2Jan van Arckel 221014403
    3Uno Animo 3201102-21

    Poulestanden Jan van Arckel 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Theole 219153176245248
    2SC Elshout 220153260233748
    3Teisterbanders 220152367155247
    4RKTVC 221123690306039
    5Beesd 221113751391236
    6Jan van Arckel 2219575243932
    7Wadenoijen 22064102740-1322
    8MEC'07 22155112849-2120
    9DSC 31953113261-2918
    10GVV 22150162884-5615
    11HRC'14 22135132875-4714
    12Hedel 22030173288-569
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide