• Test Text
  • Jan van Arckel 2

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    3 feb. 14:30HRC'14 2 - Jan van Arckel 2
    10 feb. 12:00Jan van Arckel 2 - SC Elshout 2
    17 feb. 10:00Hedel 2 - Jan van Arckel 2
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Jan van Arckel 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hedel 321104224
    2Jan van Arckel 221014403
    3Uno Animo 3201102-21

    Poulestanden Jan van Arckel 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Theole 2109103983128
    2Teisterbanders 2107123892922
    3SC Elshout 287012371621
    4Jan van Arckel 2105142623316
    5RKTVC 294232217514
    6Beesd 2114252423114
    7DSC 393151724-710
    8Wadenoijen 2112451221-910
    9MEC'07 2112451427-1310
    10GVV 293061526-119
    11Hedel 2113081943-249
    12HRC'14 291261233-215
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide