• Test Text
  • Jan van Arckel 2

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    26 mrt. 20:00Jan van Arckel 2 - GVV 2
    7 apr. 12:00Beesd 2 - Jan van Arckel 2
    14 apr. 12:00Jan van Arckel 2 - HRC'14 2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 mrt.JvA 2 - MEC'07 21 - 1
  • Poulestanden Jan van Arckel 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hedel 321104224
    2Jan van Arckel 221014403
    3Uno Animo 3201102-21

    Poulestanden Jan van Arckel 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Theole 216133063184542
    2Teisterbanders 215111355134234
    3SC Elshout 21493234181630
    4RKTVC 21682658263226
    5Beesd 2157353227524
    6Jan van Arckel 2156453230222
    7Wadenoijen 2144461624-816
    8MEC'07 2153571831-1314
    9DSC 3134182145-2413
    10GVV 21330101753-369
    11Hedel 21530122563-389
    12HRC'14 2131481639-237
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide