Op vrijdag 17 oktober 2025 was het sportpark van VV Jan van Arckel het toneel van een bijzondere gebeurtenis: de AJAX Voetbalclinic. Onder leiding van ervaren trainers van de Ajax Voetbalschool kregen jonge voetballers uit onze regio de kans om een dag te trainen als echte profs.
In totaal namen 78 enthousiaste kinderen deel aan de clinic, afkomstig uit zowel de regio als van onze eigen vereniging. Tijdens de gevarieerde trainingssessies kwamen techniek, balcontrole, samenspel en plezier volop aan bod. De Ajax-trainers wisten de deelnemers met veel energie en deskundigheid te motiveren, waardoor het sportpark de hele dag bruisde van enthousiasme en sportiviteit.
Naast het leren van nieuwe voetbalvaardigheden was er ook volop ruimte voor plezier en onderlinge gezelligheid. De lachende gezichten, sportieve uitdagingen en teamspirit maakten deze dag tot een groot succes. Aan het einde van de middag ontvingen alle deelnemers een certificaat van deelname als blijvende herinnering aan deze bijzondere dag.
Dankwoord
Het bestuur van VV Jan van Arckel wil graag een woord van dank uitspreken aan iedereen die deze dag mogelijk heeft gemaakt.
Onze waardering gaat uit naar:
Dankzij ieders betrokkenheid en samenwerking kunnen we terugkijken op een prachtige, sportieve en leerzame dag waar onze jeugd nog lang met plezier aan zal terugdenken.
VV Jan van Arckel – Samen Sterk, Samen Sportief!
Foto’s G v/d Boogaard.


